loader

Hakkımızda

HANTERRA

HANTERRA seramikte 35 yıl tecrübeli bir ailenin desteği ile Elif Özbay Şahan ve Kurtuluş Şahan tarafından kuruldu.

Elif Özbay Şahan, Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Aile şirketi olan Özmak Mühendislik sayesinde her zaman seramikle iç içe olmasına rağmen,  çamurla ilk tanışması 1997 yılında gittiği İngiltere’de Oxford College of Further Education’dan aldığı eğitim sırasında oldu. Mimar olarak çalışma hayatına devam ederken seramiğe hobi olarak atölyesinde, yurtiçi ve yurtdışında katıldığı workshop ve kurslar ile çeşitli sergilerle devam etti.
 
Kurtuluş Şahan, Londra Imperial College’da İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. City University Cass Business School’da MBA eğitimini tamamladıktan sonra dünyanın çeşitli yerlerinde uluslararası projelerde görev aldı. İş geliştirme ve yönetim konularında uzmanlaştı.

HANTERRA okul, atölye, öğrenci, seramik sanatçısı, cam sanatçısı ya da hobi olarak seramik ve cam ile ilgilenen herkesin, aradıkları kaliteli ürüne ulaşabilmelerini sağlayarak, onların yaratmaya ve üretmeye odaklanmasının önünü açacağına inanıyor.

HANTERRA yıllar içinde seramik ve cam fırınları, seramik makine ve ekipmanları üretim ve satışında edindiği tecrübeyi ve kaliteli ürün anlayışını, sektöre seramik çamurları ve seramik sırları, cam sanat malzemeleri sağlarken de sürdürmeyi amaçlıyor.

Doğru fiyat ve ürün kalitesi kadar, satın almanın tüm aşamalarında hizmetin önemini biliyor, en doğru ürün ve malzemenin seçiminden, satış sonrası karşılaştığınız sorunların çözümüne kadar her aşamada yardımcı olmayı hedefliyor.