loader
GWSG-T Seramik Toz Döküm ÇamuruSIBELCO | 1000-1150°C | 25kg
  • GWSG-T Seramik Toz Döküm ÇamuruSIBELCO | 1000-1150°C | 25kg
#1C070SIB001

GWSG-T Seramik Toz Döküm Çamuru

SIBELCO | 1000-1150°C | 25kg
₺939,00

₺782,50 + KDV

Krem renkli toz seramik döküm çamurudur.

Krem renkli toz seramik döküm çamurudur.
Döküm çamuru hazırlamak için gerekli olan akışkanlık artırıcılar [Giessfix 162 ve Dolaflux B11] fiyata dahildir.

DETAYLI AÇIKLAMA
Spesifik ağırlık olan 1790 - 1810 gr / lt’yi elde etmek için 10,5 lt suya 25 kg GWSG-T seramik toz çamuru eklenmelidir. Optimum döküm süresi elde etmek için uygun miktarda akışkanlık artırıcı madde kullanılmalıdır.

GWSG-T TOZ DÖKÜM ÇAMURU NASIL HAZIRLANIR?
25 kg GWSGT
23,3 – 30 g Giesfix 162 (Giessfix : Dolaflux oranı her zaman 2 : 1 olmalı)
11,7 – 15 g Dolaflux B11 (Giessfix : Dolaflux oranı her zaman 2 : 1 olmalı)
10,5 l Su

1. İlk olarak 10,5 litre suya akışkanlık artırıcıları [Giessfix 162 ve Dolaflux B11] yavaş yavaş karıştırarak ekleyin.
2. Toz GWSG-T’yi adım adım ekleyin.
3. Yaklaşık 3 saat tepkime süresi boyunca, ara ara yavaşça karıştırarak homojen bir bulamaç haline getirin.
4. Ağırlığını kontrol edin (1790-1810 g/l).
5. Döküm kalınlığı yetersiz gelirse, daha az akışkanlık artırıcı kullanın.

Verilen miktarlar suyun sertliğine, karıştırıcının tipine ve dökümde hedeflenen ürün niteliğine bağlı olduğundan kendi üretim alanınızda deneme yapmanız önerilir. Yeni hazırlanan döküm çamuruna %10-15’den fazla artık çamur eklenmemelidir.

Teknik bilgi için lütfen tıklayınız.

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler Yurtiçi Kargo firması ile gönderilmektedir. Gönderileriniz, siparişiniz sistemimizde onaylandığında (kredi kartı güvenlik onayından geçen ya da banka havalesi şirket hesabımıza ulaşan alışverişler) ortalama 1 -3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Toplam 250 kg ve üzeri siparişlerinizde nakliye şirketi veya ambar gönderim seçeneği için bizimle bağlantıya geçmenizi rica ederiz.

** Özel üretim ürünlerinde teslim süresi için teklif talebinde bulunulması gerekiyordur. **

Cumartesi ve Pazar günleri gönderim yoktur.

Ürünleriniz taşıma firmasına teslim edildiğinde Yurtiçi Kargo firması tarafından SMS ile siparişiniz hakkında bilgilendirilirsiniz.

Alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır. Bu sayfada ifade edilen tüm koşullar hanterra.com üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir.

Satın aldığınız ürünleri; kullanmamak, zarar vermemek, orijinalliğini ve yeniden satılabilirliğini bozmamak şartıyla hiçbir sebep göstermeksizin fatura tarihinden itibaren 14 takvim günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade talepleri aşağıdaki kurallara uygun alışverişlerde geçerlidir. Kurallara aykırı talepler için hanterra.com tarafından işlem gerçekleştirilmeyecektir.

hanterra.com’ dan yapılan alışverişlerinizde iade taleplerinizi sadece hanterra.com üzerinden iletebilirsiniz. 

Ürünler geri gönderilirken anlaşmalı olduğumuz kargo firması tercih edilmelidir. Farklı bir kargo firması tercih edilirse gönderim masrafı müşterilerimize ait olacaktır. Farklı kargo firmalarıyla yapılan gönderimlerde kargo Şirket tarafından teslim alınmaz, göndericiye iade edilmesi için kargo firmasına talimat verilir.

İadenin Şirket tarafından kabul edilebilmesi için; satın alınan ürünün kullanılmamış, tahrip edilmemiş, ürün paketli ise paketi hasar görmemiş ve tekrar satılabilir olması gerekmektedir. Siparişiniz Şirket tarafından kargolandığında paketin dışında faturanızın bir kopyası da gönderilmektedir. Ürün ya da ürünlerin iade amacıyla firmamıza gönderilmesi sırasında adınıza kesilmiş faturanın 1 nüshasının da ürün ile birlikte geri gönderilmesi işlemlerin daha hızlı sonuçlanabilmesi açısından önemlidir.

İade ve değişimini talep edeceğiniz ürünün tekrar satılabilir olması esastır. 

Ürün için yukarıda belirtilen koşullar dahilinde iade talebi başlatılıp, iadesi tarafımıza ulaştıktan sonra gelen ürünün şartlara uygunluğu kontrol edilecektir. Kontrol sonrasında uygun bulunan iadeler için yapılan ödemenin şekline sadık kalınarak iade işlemi 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 3 - 10 iş günü içerisinde hesabınıza yansımaktadır. Burada oluşabilecek olası gecikmeler tamamen bankanızın çalışma şekline bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Üründen kaynaklanan bir kusurdan dolayı yapacağınız iade taleplerine hataların tespiti için ürünün incelenmesinin ardından bilgi ve cevap verilecektir.

Tüm ürünler kontrolden geçirilerek kargoya teslim edilmektedir. Ancak olası hataların önüne geçmek amaçlı siparişleriniz kargo firması tarafından teslim edilirken mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açarak, üründe/pakette hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar olması durumunda ürünü teslim almayınız ve kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz.


İADE ADRESİ 
Yukarıdaki şartlarda kargo ücretinin Şirket’imize ait olduğu durumlarda gönderim için lütfen SENDEO’yu tercih ediniz. Kargo ücretinin müşteriye ait olduğu durumlarda müşterinin tercih edeceği bir kargo firması kullanılabilir.

Ekonova Danışmanlık ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Güzelyalı Mahallesi, Hatice Ana Sokak No: 9, Pendik / İstanbul
Telefon : 0 216 290 18 16
E-mail : [email protected]