loader
ES 950 Havada Kuruyan Seramik HamuruVALENTINE CLAYS | 5kg
ES 950 Havada Kuruyan Seramik HamuruVALENTINE CLAYS | 5kg
ES 950 Havada Kuruyan Seramik HamuruVALENTINE CLAYS | 5kg
ES 950 Havada Kuruyan Seramik HamuruVALENTINE CLAYS | 5kg
 • ES 950 Havada Kuruyan Seramik HamuruVALENTINE CLAYS | 5kg
 • ES 950 Havada Kuruyan Seramik HamuruVALENTINE CLAYS | 5kg
 • ES 950 Havada Kuruyan Seramik HamuruVALENTINE CLAYS | 5kg
 • ES 950 Havada Kuruyan Seramik HamuruVALENTINE CLAYS | 5kg
#1C040VLC001a

ES 950 Havada Kuruyan Seramik Hamuru

VALENTINE CLAYS | 5kg
₺445,00

₺370,83 + KDV

ES 950 hava ile kurur ve pişirim gerektirmez.

Seramik hamurları, fırın imkanı olmayan okullar için çok uygundur. Çocuklara çamurla tanışmak ve yaratmak için olanak sağlar. Çok güçlü ve yüksek plastikliğe sahip bir çamur olan ES 950 kuruduktan sonra akrilik boyalar ile boyanabilir ve cilalanabilir. Çok ince tanecikli yapısı modelleme yapanlara ince detaylı formlar çalışma imkanı verir. Gıdaya uygun değildir.

Genel Özellikler
Ürün Adı ES 950 SERAMİK HAMURU
Üretici Firma Valentine Clays - İngiltere
Doku Pürüzsüz
Pişme Rengi Gri
Önerilen Pişirim Aralığı Havada kuruyan

Pişirim Öncesi
Kimyasal Analiz
SiO2 64,3%
TiO2 1,3%
Al2O3 22,9%
Fe2O3 1,11%
P2O5 x
CaO 0,18%
MgO 0,39%
K2O 2,2%
Na2O 0,27%

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler Yurtiçi Kargo firması ile gönderilmektedir. Gönderileriniz, siparişiniz sistemimizde onaylandığında (kredi kartı güvenlik onayından geçen ya da banka havalesi şirket hesabımıza ulaşan alışverişler) ortalama 1 -3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Toplam 250 kg ve üzeri siparişlerinizde nakliye şirketi veya ambar gönderim seçeneği için bizimle bağlantıya geçmenizi rica ederiz.

** Özel üretim ürünlerinde teslim süresi için teklif talebinde bulunulması gerekiyordur. **

Cumartesi ve Pazar günleri gönderim yoktur.

Ürünleriniz taşıma firmasına teslim edildiğinde Yurtiçi Kargo firması tarafından SMS ile siparişiniz hakkında bilgilendirilirsiniz.

Alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır. Bu sayfada ifade edilen tüm koşullar hanterra.com üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir.

Satın aldığınız ürünleri; kullanmamak, zarar vermemek, orijinalliğini ve yeniden satılabilirliğini bozmamak şartıyla hiçbir sebep göstermeksizin fatura tarihinden itibaren 14 takvim günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade talepleri aşağıdaki kurallara uygun alışverişlerde geçerlidir. Kurallara aykırı talepler için hanterra.com tarafından işlem gerçekleştirilmeyecektir.

hanterra.com’ dan yapılan alışverişlerinizde iade taleplerinizi sadece hanterra.com üzerinden iletebilirsiniz. 

Ürünler geri gönderilirken anlaşmalı olduğumuz kargo firması tercih edilmelidir. Farklı bir kargo firması tercih edilirse gönderim masrafı müşterilerimize ait olacaktır. Farklı kargo firmalarıyla yapılan gönderimlerde kargo Şirket tarafından teslim alınmaz, göndericiye iade edilmesi için kargo firmasına talimat verilir.

İadenin Şirket tarafından kabul edilebilmesi için; satın alınan ürünün kullanılmamış, tahrip edilmemiş, ürün paketli ise paketi hasar görmemiş ve tekrar satılabilir olması gerekmektedir. Siparişiniz Şirket tarafından kargolandığında paketin dışında faturanızın bir kopyası da gönderilmektedir. Ürün ya da ürünlerin iade amacıyla firmamıza gönderilmesi sırasında adınıza kesilmiş faturanın 1 nüshasının da ürün ile birlikte geri gönderilmesi işlemlerin daha hızlı sonuçlanabilmesi açısından önemlidir.

İade ve değişimini talep edeceğiniz ürünün tekrar satılabilir olması esastır. 

Ürün için yukarıda belirtilen koşullar dahilinde iade talebi başlatılıp, iadesi tarafımıza ulaştıktan sonra gelen ürünün şartlara uygunluğu kontrol edilecektir. Kontrol sonrasında uygun bulunan iadeler için yapılan ödemenin şekline sadık kalınarak iade işlemi 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 3 - 10 iş günü içerisinde hesabınıza yansımaktadır. Burada oluşabilecek olası gecikmeler tamamen bankanızın çalışma şekline bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Üründen kaynaklanan bir kusurdan dolayı yapacağınız iade taleplerine hataların tespiti için ürünün incelenmesinin ardından bilgi ve cevap verilecektir.

Tüm ürünler kontrolden geçirilerek kargoya teslim edilmektedir. Ancak olası hataların önüne geçmek amaçlı siparişleriniz kargo firması tarafından teslim edilirken mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açarak, üründe/pakette hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar olması durumunda ürünü teslim almayınız ve kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz.


İADE ADRESİ 
Yukarıdaki şartlarda kargo ücretinin Şirket’imize ait olduğu durumlarda gönderim için lütfen SENDEO’yu tercih ediniz. Kargo ücretinin müşteriye ait olduğu durumlarda müşterinin tercih edeceği bir kargo firması kullanılabilir.

Ekonova Danışmanlık ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Güzelyalı Mahallesi, Hatice Ana Sokak No: 9, Pendik / İstanbul
Telefon : 0 216 290 18 16
E-mail : [email protected]