loader
Çömlekçi Tornası Tabla Seti - Yedek İç PlakalarPedestal - Torna tabla seti iç plaka - Ø14.5 cm x 0,8 cm
  • Çömlekçi Tornası Tabla Seti - Yedek İç PlakalarPedestal - Torna tabla seti iç plaka - Ø14.5 cm x 0,8 cm
#1H100PDL002

Çömlekçi Tornası Tabla Seti - Yedek İç Plakalar

Pedestal - Torna tabla seti iç plaka - Ø14.5 cm x 0,8 cm
₺575,00

₺479,17 + KDV

Çömlekçi torna tabla seti ile kullanılabilen değiştirilebilir iç plakalardır.

Pedestal çömlekçi tornası tabla setleri ile kullanılabilen yedek iç plakalar,  çömlekçi tornasında çalıştıktan sonra ürünü turnetten almak için beklemek gereken süreyi ortadan kaldırır. Pedestal çömlekçi tornası tablasının merkezinde yer alan 14,5 cm çapındaki daire şeklindeki iç plakalar ile ürüne dokunmadan sadece iç plakayı değiştirerek deforme etmeden, beklemeden ürün tornadan alınabilir.
İç plakalar 14,5 cm çaplarıyla çok az yer kaplar, ürünlerin kurumaya bırakıldığı alanın verimli kullanılmasını sağlar.
Pedestal çömlekçi tornası tabla setleri dış mekanda da kullanılabilen, ahşap esaslı özel bir malzemeden yapılmıştır. Suyu emmediği için uzun süreli kullanımda şişmez ve yamulmaz. Çömlekçi dilediği süre boyunca su içinde bırakabilir ve akan su altında yıkanabilir. Kaplamalı yüzeyi sayesinde kolayca ve tam olarak temizlenebilir. 8 mm kalınlığında ve oldukça hafiftir.

İÇİNDEKİLER:
4 adet iç plaka: Ø14,5 cm

Default Teknik Özellikler

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler Anlaşmalı Taşıma firması ile gönderilmektedir. Gönderileriniz, siparişiniz sistemimizde onaylandığında (kredi kartı güvenlik onayından geçen ya da banka havalesi şirket hesabımıza ulaşan alışverişler) ortalama 4 - 5 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

** Özel üretim ürünlerinde teslim süresi Ürün Detay bölümünde ayrıca belirtilmiştir. **

Cumartesi ve Pazar günleri gönderim yoktur.

Ürünleriniz taşıma firmasına teslim edildiğinde firmamız tarafından gönderilecek mail ile bilgilendirileceksiniz.

Alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır. Bu sayfada ifade edilen tüm koşullar hanterra.com üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir.

Satın aldığınız ürünleri; kullanmamak, zarar vermemek, orijinalliğini ve yeniden satılabilirliğini bozmamak şartıyla hiçbir sebep göstermeksizin fatura tarihinden itibaren 30 takvim günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade talepleri aşağıdaki kurallara uygun alışverişlerde geçerlidir. Kurallara aykırı talepler için hanterra.com tarafından işlem gerçekleştirilmeyecektir.

hanterra.com’ dan yapılan alışverişlerinizde iade taleplerinizi sadece hanterra.com üzerinden iletebilirsiniz. 

Ürünler geri gönderilirken anlaşmalı olduğumuz kargo firması tercih edilmelidir. Farklı bir kargo firması tercih edilirse gönderim masrafı müşterilerimize ait olacaktır. Farklı kargo firmalarıyla yapılan gönderimlerde kargo Şirket tarafından teslim alınmaz, göndericiye iade edilmesi için kargo firmasına talimat verilir.

İadenin Şirket tarafından kabul edilebilmesi için; satın alınan ürünün kullanılmamış, tahrip edilmemiş, ürün paketli ise paketi hasar görmemiş ve tekrar satılabilir olması gerekmektedir. Siparişiniz Şirket tarafından kargolandığında paketin dışında faturanızın bir kopyası da gönderilmektedir. Ürün ya da ürünlerin iade amacıyla firmamıza gönderilmesi sırasında adınıza kesilmiş faturanın 1 nüshasının da ürün ile birlikte geri gönderilmesi işlemlerin daha hızlı sonuçlanabilmesi açısından önemlidir.

İade ve değişimini talep edeceğiniz ürünün tekrar satılabilir olması esastır. 

Ürün için yukarıda belirtilen koşullar dahilinde iade talebi başlatılıp, iadesi tarafımıza ulaştıktan sonra gelen ürünün şartlara uygunluğu kontrol edilecektir. Kontrol sonrasında uygun bulunan iadeler için yapılan ödemenin şekline sadık kalınarak iade işlemi 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 3 - 10 iş günü içerisinde hesabınıza yansımaktadır. Burada oluşabilecek olası gecikmeler tamamen bankanızın çalışma şekline bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Üründen kaynaklanan bir kusurdan dolayı yapacağınız iade taleplerine hataların tespiti için ürünün incelenmesinin ardından bilgi ve cevap verilecektir.

Tüm ürünler kontrolden geçirilerek kargoya teslim edilmektedir. Ancak olası hataların önüne geçmek amaçlı siparişleriniz kargo firması tarafından teslim edilirken mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açarak, üründe/pakette hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar olması durumunda ürünü teslim almayınız ve kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz.


İADE ADRESİ 
Yukarıdaki şartlarda kargo ücretinin Şirket’imize ait olduğu durumlarda gönderim için lütfen Yurtiçi Kargo’yu tercih ediniz. Kargo ücretinin müşteriye ait olduğu durumlarda müşterinin tercih edeceği bir kargo firması kullanılabilir.

Ekonova Danışmanlık ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Dülbentçi Sok, No: 7-1 D: 10, Bostancı, Kadıköy. İstanbul
Telefon : 0 216 290 18 16
E-mail : hanterra@hanterra.com