loader
565 - CinnamonCOLOROBBIA ART - Terra Bella - 118ml
  • 565 - CinnamonCOLOROBBIA ART - Terra Bella - 118ml
#1G011CLR565

565 - Cinnamon

COLOROBBIA ART - Terra Bella - 118ml
₺67,50

₺57,20 + KDV

Serideki parlak sırlardandır. Diğer Colorobbia sırlarıyla ve birbirleri arasında uygulanabilir, normalde sadece yüksek derece sırlarında görülen görünüme benzer efektler elde edilebilir. 970°C-1050°C aralığında pişirilir.

TERRA BELLA ARTİSTİK SERAMİK SIRLARI

Terra Bella Artistik Seramik sırları çok özel, reaktif sırlardan oluşur.

Bu sırları diğer Colorobbia Art sırlarıyla ve birbirleri arasında mükemmel bir uyum içinde uygulayabilir, normalde sadece yüksek derece sırlarında görülen görünüme benzer şekilde, etkileyici sonuçlar elde edersiniz.

Seride 23 renge ek olarak sunulan benzersiz 4 "Aventurina" rengi, diğer renklerin altına veya üstüne uygulandığında tepki vermeleri, değişmeleri ve böylece ilginç, şaşırtıcı efektler yaratmaları için formüle edilmiştir.

Terra Bella Seramik sırları toksik değildir ve yeme-içme kaplarında güvenle kullanılabilir. Kullanıma hazır sıvı şekilde 118 ml’lik kaplarda sunulur.

HAZIRLIK-UYGULAMA-PİŞİRİM

Kullanmadan önce çalkalayın.
Bisküvi pişirimi yapılmış ürün üzerine 2-3 kat uygulayın.
970°C-1050°C aralığında pişirin.

• • •

COLOROBBIA S.p.a 1921’den beri İtalya’da seramik sanayi için çamurlar, sırlar ve renkler üretiyor.

Uzun yıllara dayanan tecrübesini kullanarak yarattığı COLOROBBIA Art markasıyla, yaratmayı, denemeyi, sadece keyif için ya da profesyonel olarak, merakla ve tutkuyla, seramik yapmayı herkes için kolay ve erişilebilir hale getiriyor.

COLOROBBIA Art “kullanıma hazır” ürün gruplarıyla, çok çeşitli, kaliteli, çok amaçlı ve kullanımı kolay ürünler sunuyor.

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler anlaşmalı olduğumuz UPS kargo firması ile gönderilmektedir. Gönderileriniz, siparişiniz sistemimizde onaylandığında (kredi kartı güvenlik onayından geçen ya da banka havalesi şirket hesabımıza ulaşan alışverişler) ortalama 2 -3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

** Özel üretim ürünlerinde teslim süresi Ürün Detay bölümünde ayrıca belirtilmiştir. **

Cumartesi ve Pazar günleri gönderim yoktur.

Ürünleriniz kargo firmasına teslim edildiğinde UPS tarafından SMS ile siparişiniz hakkında bilgilendirilirsiniz.